Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy

                       13235254_1728915364048227_8535793233962511254_o

Przedszkole Nr 3 im. J. Brzechwy mieści się w Sieradzu przy ul. Łokietka 27a.

Zostało utworzone w budynku dawnego żłobka.

Z dniem 1 sierpnia 1996r. powstało Przedszkole z grupą żłobkową.

16 czerwca 2001r. nadano mu imię Jana Brzechwy.

W  Naszym Przedszkolu organizujemy wiele atrakcyjnych zajęć dodatkowych, które wspomagają wszechstronny rozwój osobowości dzieci, przyczyniają się do lepszego poznania przez dzieci własnych możliwości twórczych.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE:

– Język angielski

– Rytmika

– Religia

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy, pozwalający na dobre przygotowanie absolwentów do podjęcia nauki w szkole.

W skład Kadry wchodzą:

Agnieszka Nastarowicz – Dyrektor Przedszkola , nauczyciel dyplomowany.

Katarzyna Remiszewska – zastępca dyrektora, nauczyciel dyplomowany.

Iwona Skowron – nauczyciel dyplomowany.

Małgorzata Wilczyńska – nauczyciel dyplomowany.

Magdalena Idzikowska – nauczyciel mianowany.

Beata Niemira – nauczyciel dyplomowany.

Magdalena Szulc – nauczyciel kontraktowy.

Joanna Jakubowska – nauczyciel dyplomowany.

Anna Nyk nauczyciel mianowany.

Barbara Makówka – nauczyciel dyplomowany.

Monika Bałys – nauczyciel kontraktowy.

Przedszkole to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.

Sirman-podsumowanie projektu-1

Sirman_baner_600x300

Ten wpis opublikowano dnia niedziela, 21 Październik 2012 o godz. 05:13 w kategorii: Bez kategorii. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.